Вы здесь

Ministry of the Interior

Nädala eest poliitikast lahkumisest teada andnud Andres Anvelt andis täna lõunal Katri Raigile päästeametniku valge kiivri. Selle sümboolse kiivriga antakse üle ka siseministri amet.

 

2018. aastal saab siseturvalisuse valitsemisala riigieelarvest palgatõusuks 6,9 miljonit eurot, mis moodustab veidi enam kui 4% siseturvalisuse töötajate palgafondist.

 

В четверг кабинет министров договорился, что в На

 

Valitsus leppis neljapäevasel kabinetiistungil kokku, et sisekaitseakadeemia Narva kolledži ujulasse ehitatakse neli rada rohkem kui esialgu planeeritud. Nii saab Narva moodsa kaheksarajalise ujula, mis on esimene selline terves regioonis.

 

В результате сегодняшнего визита министра внутl

 

Siseministri tänase Narva visiidi ajal peeti kõige otstarbekamaks, et sisekaitseakadeemia Narva kolledž rajatakse Tartu ülikoolile kuuluvale krundile Kerese 14. Krundil asuvad praegu ülikooli kolledži endine hoone, ühiselamu ning staadion.

 

Tänasel valitsuskabineti istungil otsustati, et Narva rajatakse sisekaitseakadeemia kolledž. Uude kompleksi tulevad õppe- ja tööruumid, majutuskohad ning treening- ja spordiruumid koos ujulaga.

 

Speech by Hanno Pevkur, Minister of the Interior, in the Riigikogu

Dear Chairman of the Riigikogu, members of the Riigikogu and Excellencies.

 

Siseminister Hanno Pevkur allkirjastas käskkirja riigile kuuluva äriühingu AS Andmevara aktsiate võõrandamiseks. Sellega saab alguse Andmevara aktsiate müügiprotsess, mis on plaanis lõpule viia hiljemalt 30. aprilliks 2016.

 

Страницы