Вы здесь

Security Policy

Сегодня в Министерстве внутренних дел был предс

 

Täna tutvustati siseministeeriumis alates detsembrist Pärnus läbiviidavat pilootprojekti perevägivalla vähendamiseks.

 

Täna valitsuse istungil heaks kiidetud relvaseadus muudab reegleid relvaloa taotlemisel ja inimeste oskuste kontrollimisel, samuti täpsustab see relvahoiustamise tingimusi.

 

Täna valitsuse istungil heaks kiidetud relvaseadus muudab reegleid relvaloa taotlemisel ja inimeste oskuste kontrollimisel, samuti täpsustab see relvahoiustamise tingimusi.

 

Tuleval aastal tugevdab Euroopa Liit kontrolli tulirelvade omandamise ja valduse üle. Muudatused jõustuvad 14. septembril 2018 ja puudutavad teatud tüüpi poolautomaatsete- ja ümberehitatud tulirelvade keelamist.

 

Valitsus sai tänasel istungil ülevaate siseturvalisuse arengukava elluviimisest 2016. aastal ning kiitis heaks järgmise nelja aasta rakendusplaani.

 

Valitsus kiitis täna heaks teenistus- ja tsiviilrelvade registri põhimääruse muutmise, mis võimaldab kohtutäituritele ligipääsu tulirelvade registrile.

 

Kõrgematel riigikaitsekursustel esinenud korrakaitse- ja kriminaalpoliitika asekantsler Raivo Küüdi sõnul on siseministeeriumi prioriteediks kogukonnakeskne lähenemine turvalisuspoliitika kujundamisel.

 

Kõrgematel riigikaitsekursustel esinenud siseminister Hanno Pevkur rõhutas, et eile kinnitatud riigi eelarvestrateegia prioriteediks siseturvalisuse valdkonnas on ehitada välja Euroopa kaasaegseim riigipiir ja kasvatada politsei ning piirivalve kiirreageerimisvõimet.

 

Siseministeeriumil on kavas uuendada Eestis turvaturgu ja turvateenuste osutamist reguleerivat turvaseadust, et võimalda turvaettevõtjatel võimalikult efektiivselt tegutseda ja tagada turvateenuste osutamisel kindel kvaliteeti.

 

Страницы