Vabatahtlike mess 3.-7. mai 2011

03.05.2011

Tublide vabatahtlike abiga on valminud messi konverentsikava kokkuvõte, millega saab lähemalt tutvuda "vaata lisaks" rubriigist. Lisaks leiab samast rubriigist ka viite pildigaleriile.

Mess oli Nokia Kontserdimajas avatud
   3. - 6. mail kella 14:00 - 20:00
   7. mail 11:00 - 18:00

Sissepääs oli kõigile tasuta!

Tutvu lähemalt:

Messile pani poliitikute debatt vabatahtliku tegevuse edendamise teemal, avatud oli vabatahtliku tegevuse teemaline fotonäitus. Lisaks toimusid debatid vabatahtliku riigikaitse, vabatahtlikuna tegutsemise ja vähemate võimalustega inimeste kaasamise teemal ning erinevad töötoad-ettekanded. Messil olid kohal ka päästekoerad, Kaitseliidu elektrooniline lasketiir, politsei töövahendid ja elustamismannekeen. Samuti linastus messi raames mitu filmi.

Vabatahtlike mess oli suunanäitaja nii praegustele kui ka tulevastele vabatahtlikele!

Ringreisist üldisemalt

Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta raames liigub ühest Euroopa Liidu liikmesriigist teise ringreis. Ringreis peatub igas pealinnas 1-2 nädalat ja annab vabatahtlikele võimaluse tutvustada oma töid ja tegemisi, otsida ja leida koostööpartnereid, kaasata poliitikuid ja teisi avaliku elu tegelasi ning diskuteerida vabatahtliku tegevuse probleemide ja arengu üle. Ringreisi sihtgrupiks on vabatahtlikud, potentsiaalsed vabatahtlikud, kodanikuühendused, riigiasutused ning laiem avalikkus ehk kogu elanikkond.

Ringreisil osalemine annab kodanikuühendustele ainulaadse võimaluse messi vormis enda vaadete ja missiooni tutvustamiseks. Üritus leiab laialdast meediakajastust, samuti ootame arvukalt külastajaid.

Eestis juhib ringreisi sisulise programmi koostamist (minikonverentsid, vestlusringid, töötoad, debatid, kõnekoosolekut, meelelahutusüritused) ja messikohtade jaotamise koordineerimist Siseministeerium. Ringreisi formaadi ja tehnilise toe eest hoolitsevad meediaettevõtted PAU Education ja ICWE.

Rohkem infot:

Marten Lauri
Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta projektijuht
Telefon 612 5191
e-post: marten dot lauri at siseministeerium dot ee
Kontaktinfo:
E - N 8.00-16.45, R 8.00-15.30
aadress: Pikk 61, 15065 Tallinn
telefon: 612 5008, e-post: info at siseministeerium dot ee