Oled tark vanem?

Kas tead, millal on õige aeg
oma lapsega alkoholist rääkida?


Testi enda oskusi
www.tarkvanem.ee

Siseturvalisuse arengukava 2015-2020

Uus arengukava läheneb
turvalisusele
terviklikult.

Lähemalt »

Eesti viis oma e-riigi globaalsele tasandile

Eesti avas oma e-teenused
ülejäänud maailmale.

Lähemalt »

Üleminek ühele hädaabinumbrile 112

Eesti läks üle ühele
hädaabinumbrile,
et abi jõuaks selle
vajajani võimalikult
kiiresti.
Lähemalt »

Eelinfo

Teisipäev, 21. aprill

Infohalduse osakonnajuhataja Rene Vihalem ja Euroopa Liidu välissuhete osakonnajuhataja Märt Hiietamm kohtuvad Bosnia ja Hertsegoviina kolleegidega, et tutvustada neile ministeeriumi valitsemisvaldkondi, meie valitsemisala IKT teenuseid ja dokumendihaldust. Külalised külastavad ka Andmevara, kus rahvastikuregistrist ning era- ja riigisektori koostööst räägib neile rahvastiku toimingute osakonnajuhataja asetäitja Mairis Kungla. Bosnia ja Hertsegoviina riigiametnike delegatsioon viibib 20.-24. aprillil Tallinnas Siseministeeriumi osalusega Twinning projekti raames, tutvudes meie E-riigi kogemusega.  


Korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonna nõunik Eimar Veldre osaleb algusega 17:30 Viimsi vallavalitsuse, naabrivalve ja politsei koostöö ümarlaua kohtumisel Viimsi vallamajas tehes ettekande siseturvalisuse arengukavast 2015-2020.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Siit on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös, ning soovi korral saad esitada kommentaare või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuselt vastuse.