Sa oled siin

Siseministeerium otsib partnerit tugiisikuteenuse ja kohanemist toetavate teenuste pakkumiseks

7. märts 2018 - 11:31

Äsja avatud taotlusvooruga otsib siseministeerium koos sotsiaalministeeriumiga partnerit, kes pakuks Eestis rahvusvahelise kaitse saanud inimestele tugiisikuteenust ning muid kohanemist toetavaid tegevusi.

Toetuse abil pakutakse vähemalt 200-le Eestis rahvusvahelise kaitse saanud inimesele tugiisikuteenust ning vähemalt 350 inimesele kohanemist toetavaid tegevusi. Projekti tegevused viiakse ellu ajavahemikus 1. juuli 2018 kuni 31. detsember 2020.

Taotlusvooru kogueelarve on 425 000 eurot ja seda rahastatakse 75% ulatuses Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondist ning 25% ulatuses riigieelarvest.

Taotluste esitamise tähtaeg on 10. aprill 2018 kell 11.00. Taotlemise vormide ja juhendiga saab tutvuda aadressil www.amif.ee.

Lisainfo:

Valdkond: 

Veel uudiseid samal teemal

23.03.2018|Siseministeerium

Valitsus nimetas Kuno Tammearu Päästeameti peadirektoriks

Valitsus otsustas kinnitada Kuno Tammearu järgmiseks viieks aastaks Päästeameti peadirektori ametikohale.

Eesti Vabariigi piir
07.03.2018|Siseministeerium

Siseaudit ei tuvastanud idapiiri väljaehitamise ettevalmistuses PPA juhtkonna hooletust

Täna tutvustasid siseminister Andres Anvelt, siseministeeriumi siseauditi osakonna juht Tarmo Olgo ning politsei- ja piirivalveameti (PPA) peadirektor Elmar Vaher idapiiri väljaehitamise projekti siseauditi vahetulemusi. Auditi algatas siseminister veebruari alguses, mil selgus, et idapiiri valmimine läheb arvatust üle kahe korra kallimaks.