Sa oled siin

Pressikutse siseturvalisuse vabatahtlike tunnustamisele

22. veebruar 2018 - 14:34

Head ajakirjanikud!

Olete oodatud teisipäeval, 27. veebruaril kell 13.00 siseministeeriumi suurde saali (Pikk 61, IV korrus, Tallinn), kus siseminister Andres Anvelt, politsei- ja piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher ja päästeameti peadirektor Kuno Tammearu tunnustavad siseturvalisuse vabatahtlikke ja nende toetajaid. Välja kuulutatakse 2017. aasta parim vabatahtlik päästekomando, vabatahtlik merepäästeühing ja abipolitseinike rühm. Samuti tänatakse siseturvalisuse vabatahtlike toetajad.

Siseturvalisuse vabatahtlikud aitavad Eestit päevast päeva teha turvalisemaks paigaks, aidates päästa inimesi tuleõnnetusest või uppumisest ja hoides ära kuritegusid. Samuti väärivad tunnustust vabatahtlike toetajad, kes on andnud vabatahtlikele kasutamiseks ruume ja tehnikat, aidanud läbi viia õppusi, panustanud vabatahtlike töösse rahaliselt või oma isikliku ajaga. Siseministeerium tunnustab siseturvalisuse vabatahtlikke ja nende toetajaid sellisel kujul kuuendat korda.

Olete oodatud! Palun andke oma tulekuplaanist teada hiljemalt esmaspäeval, 26. veebruaril aadressil merje.klopets@siseministeerium.ee või telefonil 521 2892.