Sa oled siin

Neljapäeval, 15. aprillil tunnustame siseturvalisuse vabatahtlikke

14. aprill 2021 - 9:57

Siseministeerium tunnustab juba kümnendat aastat järjest siseturvalisuse vabatahtlike rühmi ning tänab inimesi, ettevõtteid, asutusi ja ühinguid, kes meie riigi turvalisusse panustavad. Kutsume Teid ülekannet jälgima neljapäeval, 15. aprillil algusega kell 15.00.

 

Ülekannet on võimalik vaadata Worksupis ja Vimeos.

Worksup keskkonnas (soovitame Chrome brauserit):
https://worksup.com/app#id=VABATAHTLIKUD
https://www.worksup.com/ ID: VABATAHTLIKUD

Vimeos:
https://vimeo.com/534067086

Avakõne peab siseminister Kristian Jaani ja tänusõnad vabatahtlikele ütleb Siseministeeriumi pääste, hädaabi ja kriisireguleerimise asekantsler Viola Murd. Üritust modereerib Tõnis Milling, muusikat teeb Ott Lepland. Videopildi vahendusel läheme külla nii abipolitseinikele, vabatahtlikele päästjatele ja merepäästjatele kui ka naabrivalvesektorile. Kui virtuaalmaailm meid alt ei vea, kiikame ekraani vahendusel ka vabatahtlikke toetanud organisatsioonide kontoritesse.

Kandidaate siseturvalisuse vabatahtlike rühmade tunnustamiseks said esitada kõik Eesti inimesed ja organisatsioonid viies kategoorias: aasta vabatahtlik päästekomando või reservpäästerühm, aasta vabatahtlik merepäästeühing, aasta abipolitseinike rühm, aasta naabrivalve piirkond (esimest aastat uus kategooria!) ja aasta siseturvalisuse vabatahtlike toetaja. Eestis on pea 500 vabatahtlikku merepäästjat, ligi 1000 abipolitseiniku ja veidi üle 2000 vabatahtliku päästja. Naabrivalvega on liitunud üle 10 000 majapidamise enam kui 500 erinevast paigast Eestis.

News category: