Sa oled siin

Kriisireguleerimine

Министр внутренних дел Март Хельме на сегодняшней пресс-конференции разъяснил необходимость и принципы создания кризисного резерва полиции и погранохраны. В настоящий момент Министерство внутренних дел желает проводить всестороннее сотрудничество в отношении проекта создания кризисного резерва, находящегося на первом круге согласования, с учреждениями, дающими обратную связь.

 

Politsei ja piirivalve seaduse, abipolitseinike seaduse ning tulumaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu aitab Politsei- ja Piirivalveametil kriisiaja ülesandeid paremini täita ning tänu suuremale hulgale abipolitseinikele ja politseiametnikele laiendada oma võimekust kr

 

Täna rivistusid pidulikult abipolitseinikud, kes liituvad värskelt loodud PPA Põhja prefektuuri taktikalise suuna rühmaga.

 

Kooskõlastusringile saadetud politsei ja piirivalve seaduse, abipolitseinike seaduse ning tulumaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu loob õiguslikud alused vabatahtlike suuremaks kaasamiseks kriisireservi abipolitseinikena.

 

Siseministeerium saatis täna kooskõlastusringile politsei ja piirivalve seaduse, abipolitseinike seaduse ning tulumaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu, mis loob õiguslikud alused politsei ja piirivalve kriisireservi moodustamiseks ning tagab politsei- ja piirivalveameti

 

Tänases eriolukorras vastab Eesti inimeste küsimustele Häirekeskuse infotelefon 1247.

 

Siseministeerium saab 2020. aasta Vabariigi Valitsuse sihtotstarbelisest reservist Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) kriisivõimekuse tõstmiseks 890 000 eurot, et kaasata lisaressursse pikaajaliste ja ulatuslike kriiside lahendamiseks.

 

Vabariigi Valitsus toetas tänasel istungil päästeseaduse muutmise eelnõu, mille ettepanekud puudutavad peaasjalikult vabatahtliku päästjana tegutsemist ja Häirekeskuse ülesandeid kriisiinfo teenuse osutamisel.

 

На прошлой неделе много говорилось о теме готовн

 

Lehed