Sa oled siin

Tähtpäevad ja tunnustused

Сегодня министр внутренних дел Андрес Анвельт в

 

Siseminister Andres Anvelt andis täna viieteistkümnele silmapaistvale inimesele üle kodanikupäeva aumärgid.

 

Siseministeerium kutsub kuni esmaspäeva, 23. oktoobrini esitama kandidaate kodanikupäeva aumärgi tunnustusele.

 

Siseminister Andres Anvelt kutsub üles esitama kandidaate kodanikupäeva aumärgile, millega tunnustatakse ühiskonnaellu märkimisväärse panuse andnud inimesi.

 

Siseministeeriumi rahvastiku toimingute osakonna andmetel registreeriti märtsis Eesti perekonnaseisuasutustes kokku 1075 sündi, neist 539 tütarlast ja 536 poisslast.

 


Siseministeerium ootab kuni jaanuari lõpuni ettepanekuid abipolitseinike, vabatahtlike päästjate ja merepäästjate rühmade ning nende inimeste ja asutuste tunnustamiseks, kes on oma tegevusega aidanud Eestit turvalisemaks muuta.

 

1. detsembril tähistatakse Eestis sisejulgeoleku päeva, mil peetakse meeles politseinikke, päästjaid, julgeolekutöötajaid, kaitseväelasi ja kõiki neid, kes on pühendanud ennast Eesti elanike ja nende turvalisuse kaitsele.

 

Siseminister Hanno Pevkur kutsub üles esitama kandidaate kodanikupäeva aumärgile, millega tunnustatakse ühiskonnaellu märkimisväärse panuse andnud inimesi.

 

Täna tähistatakse Eestis sisejulgeoleku päeva, mil peetakse meeles politseinikke, päästjaid, kaitseväelasi ja kõiki neid, kes on pühendanud ennast Eesti elanike ja nende turvalisuse kaitsele.

 

Lehed