Sa oled siin

Arengu- ja tegevuskavad

Speech by Hanno Pevkur, Minister of the Interior, in the Riigikogu

Dear Chairman of the Riigikogu, members of the Riigikogu and Excellencies.

 

Tarkade, kaasavate ja roheliste linnadeni jõudmiseks on Eesti jaoks oluline õppida teiste Euroopa Liidu linnade kogemustest.

 

Siseminister Hanno Pevkur tutvustas tänasel valitsuskabineti istungil Eesti Vabariigi riigipiiri väljaehitamise, tähistamise, tehnilise valve võimekuse arendamise ning loodava taristu ja valvesüsteemide väljaehitamise  tegevuskava.

 

Siseminister Hanno Pevkur andis täna valitsusele ülevaate Ida-Viru tegevuskava ja rakendusplaani koostamisest ning peamistest tegevustest piirkonna arendamiseks aastatel 2015-2020.

 

Siseminister Hanno Pevkur andis täna valitsusele ülevaate Ida-Viru tegevuskava ja rakendusplaani koostamisest ning peamistest tegevustest piirkonna arendamiseks aastatel 2015-2020.

 

Valitsus kiitis tänasel istungil heaks siseministeeriumi eestvedamisel valminud kodanikuühiskonna arengukava, mis suunab kodanikuühiskonna edenemist aastatel 2015-2020.

 

Valitsus arutab homsel istungil siseministeeriumi eestvedamisel valminud Siseturvalisuse arengukava 2015–2020, mis koondab senisest terviklikumalt siseturvalisuse poliitika kujundamise ja elluviimisega seotud teemasid ning kutsub erinevad valitsemisalad ning era- ja kolmanda sektori asutused omavahel tihedamale koostööle.

 

Eile kogunes Põlvas Kagu-Eesti piirialade elanike probleemide lahendamiseks moodustatud komisjon, mis arutas nii piirivalve, kohalike teede, hariduse ja kultuuri küsimusi kui ka muid Kagu-Eesti jaoks olulisi algatusi.

 

Siseminister Hanno Pevkur andis täna valitsusele ülevaate Kagu-Eesti tegevuskava koostamisest ja peamistest eesmärkidest piirkonna arengus aastateks 2015-2020. Tegevuskava keskendub ettevõtlikkuse soodustamisele ja töökohtade loomisele piirkonnas.

 

Lehed