Eesti Vabariik 100

Vaata, mida kingitakse
Eesti Vabariigile
100. sünnipäevaks!


Lähemalt »

Turvalise riigi loomine

Ülevaade Eesti siseturvalisuse
arengukava olulisematest
suundadest.

Lähemalt »

Õpetajaraamat e-Koolikotis

Ohutusaine raamatu koolitused
märts-aprill 2018 üle Eesti.

 

Vaata kutset. Registreeri »

 

Eelinfo

Esmaspäev, 19. märts

• Siseminister Andres Anvelt osaleb koos Päästeameti peadirektori Kuno Tammearuga Riigikogu õiguskomisjoni koosolekul, kus kuulatakse ära komisjoni arvamus peadirektori ametis jätkamise kohta.

• Siseminister osaleb Stenbocki majas päästjate ametiühingu kohtumisel peaminister Jüri Ratasega.

• Siseministeeriumis toimub maakondade turvalisuse nõukogude koordineerijate koostööseminar. Maavalitsuste tegevuse lõppemisega muutus selle aasta algusest rahvatervise- ja turvalisusealase ennetustöö korraldus maakondades ning maavalitsuste senised ülesanded neis valdkondades anti üle kohalikele omavalitsustele. Maakondlikud arendusorganisatsioonid on tänaseks kohalikele omavalitsustele ühiseks täitmiseks antud rahvatervise ja turvalisuse valdkonna tegevust üle võtmas ning nimetanud inimesed maakondlike turvalisuse nõukogude tegevuse koordineerimiseks. Koostööseminari eesmärk ongi saada ülevaade tegevuste ülevõtmise praegusest seisust ja tekkinud küsimustest. Euroopa Sotsiaalfond ja Siseministeerium toetavad maakondliku võrgustikutöö edendamist turvalisuse suurendamiseks projektist „Riskikäitumise ennetamine, riskis olevate perede toetamine ning turvalise elukeskkonna arendamine“.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Siit on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös, ning soovi korral saad esitada kommentaare või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuselt vastuse.