COVID-19

Koroonakriisi veebilehelt

leiad usaldusväärse info

koroonaviiruse

puhangu kohta.

 

kriis.ee

Ühendkuningriigi lahkumine Euroopa Liidust

Kuidas Brexit mõjutab Eestis
elavaid britte ja eestimaalasi
Suurbritannias?
 

Loe lähemalt 

Siseturvalisuse arengukava

Mõtleme koos,

kuidas Eestit

turvalisemaks muuta!

Loe lähemalt

NÄDALA EELINFO

Teisipäev, 26. mai
• Siseminister Mart Helme osaleb COVID valitsuskomisjoni istungil.
• Sisejulgeoleku-, korrakaitse- ja migratsioonipoliitika asekantsler Veiko Kommusaar strateegilise sisserände-, piiride- ja varjupaigakomitee (SCIFA) mitteametlikul videokohtumisel. Kavas on arutelud Frontexi määruse rakendamisega seonduvatest väljakutsetest ning rände halduse tõhustamisest Lääne-Balkani piirkonnas.


Kolmapäev, 27. mai
• Siseminister Mart Helme ning sisejulgeoleku-, korrakaitse- ja migratsioonipoliitika asekantsler Veiko Kommusaar osalevad Piusa kordonis toimuval PPA piirivalveosakonna juhi lipu ja mõõga üleandmise tseremoonial.Neljapäev, 28. mai
• Siseminister Mart Helme ja rahvastikuminister Riina Solman osalevad Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.


Reede, 29. mai
• Siseminister Mart Helme, rahvastikuminister Riina Solman ning sisejulgeoleku-, korrakaitse- ja migratsioonipoliitika asekantsler Veiko Kommusaar osalevad Valitsuskomisjonide ühiskohtumisel valdkonnaülese ennetuse teemal.

 

KRIISIOLUKORDADEKS VALMISTUMINE

Kriisiolukordadeks valmistumine koos pere ja kogukonnaga www.olevalmis.ee

Käitumisjuhised kriisiolukordadeks (PDF)

 

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Siit on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös, ning soovi korral saad esitada kommentaare või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuselt vastuse.